شعبه نوشهر

کارخانه قالیشویی عصر جدید در مازندران شهر نوشهر با تجهیزات پیشرفته کار قالیشویی در نوشهر را برای شما انجام میدهد. در کارخانه قالیشویی عصر جدید قالی های شما در زمان مشخص از شما تحویل گرفته خواهند شد و توسط کارشناسان ما مطابق با جنس و نوع فرش (قالی دستباف یا ماشینی) شستشو آماده میشوند. مرحله خاک گیری برای تمامی فرش‌ها انجام می‌شود، قالی های دستبافت نیازمند تثبیت رنگ قبل از شستشو هستند، چرا که اگر این مرحله انجام نشود، در هنگام شستشو ممکن است رنگ‌های قالی با یکدیگر ترکیب شود.

☎️ شماره‌های تماس ☎️

☎️ شماره‌های تماس ☎️

فرم ثبت سفارش آنلاین

فرم ثبت سفارش آنلاین

چرا عصر جدید را با نام بهترین قالیشویی در نوشهر میشناسند؟

برچسب هایی مثل معتبر ترین یا بهترین را نمیتوان یک روزه یا یک ساله کسب کرد، برای کسب چنین اعتباری نیاز به سالها تجربه است که خوشبختانه 15 سال تجربه در قالیشویی به ما کمک کرد تا به جایگاهی برسیم که از همه نظر برای مشتریان درجه یک باشیم. قالیشویی عصر جدید در نوشهر تنها قالیشویی است که تضمین کیفیت و تضمین بازگشت وجه را به مشتریان میدهد.

کارخانه عصر جدید بهترین قالیشویی در نوشهر

مراحل شستشوی فرش دستباف در قالیشویی

فرش های دستباف، عتیقه یا ابریشم بعد از ورود به قالیشویی ابتدا به طور کامل بررسی میشوند که پوسیدگی یا پارگی نداشته باشند و سپس وارد مرحله شستشو میشوند. شستشوی فرش های دستباف و گران قیمت نیازمند دقت بالا است به همین علت سالن شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت در قالیشویی عصر جدید  مجزا از هم میباشد.

پس از ورود فرش به مرحله شستشو، ابتدا فرش‌ها لکه گیری می‌شوند، همکاران ما با توجه به نو لکه ایجاد شده روی فرش مواد شوینده‌ مختص همان لکه را برای از بین بردن لکه استفاده می کنند.

هدف ما از توضیح این موارد این است تا شما را با نحوه کار کارخانه عصر جدید در قالیشویی نوشهر آشنا کنیم تا ما را به عنوان یک قالیشویی خوب و معتبر در محدوده زندگی خود بشناسید و قالی‌های خود را به ما بسپارید. و البته مجموعه عصر جدید به جز ارائه خدمات برای انواع فرش، قالی و گلیم، خدمات خشکشویی انواع مبلمان و موکت را نیز ارائه می‌دهد.

خدمات مبل شویی

شستشوی مبل با دستگاه کارچر، قالیشویی عصر جدید تنها قالیشویی در مازندران است که از این دستگاه برای شستشوی مبل استفاده میکند، شستشو در محل بدون کثیف کاری و در بازه زمانی ۲ الی ۳ ساعت خشک میشود

خدمات مبل شویی در نوشهر

  • گرد گیری مبلمان

گرد و خاکی که روی مبل قرار میگیرد رفته رفته باعث پوسیدگی رویه مبل میشود؛ برای جلوگیری از پوسیدگی مبلمانتان به صورت منظم مبل های خود را جارو کنید، در صورتی که گرد و غبار را به صورت مدام جارو کنید، این گرد و غبار به داخل مبل نفوذ نمیکند، اگر هم قصد دارید مدتی از مبلمان استفاده نکنید، بهتر است که روی مبل کاور بکشید

  • لکه برداری مبل

با استفاده از برس های سیمی یا حتی شوینده های قوی به برطرف کردن لکه های که روی مبلتان اقدام کنید، این روش ها روش های مناسبی برای لکه بری نیست، بهترین روش آن استفاده از دستگاه مبل شوی است که قالیشویی عصر جدید خدمات مبل شویی در نوشهر را انجام میدهد.