شعبه کلارآباد

قالیشویی عصر جدید در کلار آباد با استفاده از تجهیزات پیشرفته شستشو جزو یکی از باکیفیت ترین قالیشویی های این شهر محسوب میشود. البته این تعریف از زبان ما نیست، نظر و لطف مشتریان ما بوده است. کادر مجرب و با تجربه کارخانه عصر جدید در قالیشویی کلارآباد با استفاده از روش های نوین و استاندارد شستشو  برچسب هایی مثل بهترین قالیشویی کلارآباد را به خود تخصیص دادند.

☎️ شماره‌های تماس ☎️

☎️ شماره‌های تماس ☎️

فرم ثبت سفارش آنلاین

فرم ثبت سفارش آنلاین

ساعات کاری کارخانه قالیشویی عصر جدید در کلارآباد

کارخانه عصر جدید در قالیشویی کلار آباد انواع خدمات قالیشویی و خشکشویی را به صورت آنلاین نیز ارائه می دهد، به این صورت که در هر ساعت از شبانه روز میتوانید سفارش خود را درسایت ثبت کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند. قالیشویی عصرجدید در تمام طول هفته، حتی ایام تعطیل از ساعت ۷:۳۰ الی 23:00 برای ثبت سفارش انواع خدمات، و همچنین ارائه خدمات آنلاین به صورت ۲۴ ساعته، از طریق سایت آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.

کارخانه عصرجدید بهترین قالیشویی در کلارآباد

مبل شویی در کلار آباد

  • خشکشویی مبلمان در منزل

بعد از شستشوی مبل خشک کردن مبل و کف های روی آن را با دستگاه مبل شور انجام میدهیم، دستگاه مبل شور دارای یک مکنده و یک مخزن مخصوص آب و کف کثیف است، که بعد از شستشوی مبل با استفاده از مکش مبل شور آب و کف را به آن مخزن منتقل میکند.

مهمترین فاکتور در این کار تخصص و تجربه کسی است که با دستگاه مبل شور کار میکند، تا بتواند مقدار قابل توجهی از آب را از روی مبل مکش کند، و مبل را تقریبا خشک به شما تحویل دهد.

  • اقدامات لازم پس از شستشوی مبل

بعد از شستشوی یا خشک شویی ممکن است مقدار نم داشته باشد که بهتر است مبل را برای خشک شدن در جایی قرار ندهید که گرد خاک روی آن بنشیند و مبل لک بزند، فقط کافیست چند ساعت بعد از شستشو روی مبل ننشینید تا مبل شما کاملا خشک شود.

خدمات مبل شویی

شستشوی مبل با دستگاه کارچر، قالیشویی عصر جدید تنها قالیشویی در مازندران است که از این دستگاه برای شستشوی مبل استفاده میکند، شستشو در محل بدون کثیف کاری و در بازه زمانی ۲ الی ۳ ساعت خشک میشود