شعبه چالوس

کارخانه قالیشویی عصر جدید در چالوس جزو اولین قالیشویی هایی است که از دستگاه تمام اتوماتیک برای شستشوی فرش استفاده میکند، به شما این اطمینان را میدهیم که شستشوی فرش بدون دخالت دست انجام میشود و همچنین ما تنها قالیشویی در چالوس هستیم که تمامی خدمات مربوط به قالیشویی را با تضمین کیفیت ارائه میدهیم. برای اطلاعات بیشتر از مبل شویی در چالوس هم میتوانید به صفحه خدمات مبل شویی مراجعه کنید.

☎️ شماره‌های تماس ☎️

☎️ شماره‌های تماس ☎️

فرم ثبت سفارش آنلاین

فرم ثبت سفارش آنلاین

خدمات کارخانه عصر جدید در قالیشویی چالوس :

شستشوی انواع فرش ماشینی ، شستشوی انواع فرش دستباف ، شستشوی قالی ابریشم و شستشوی موکت، پتو، روفرشی و مبلمان توسط پرسنل متخصص و با تجربه با جدیدترین تجهیزات انجام میشود. با جستجوی عبارت بهترین قالیشویی چالوس در گوگل با قالیشویی های زیادی در منطقه چالوس مواجه خواهید شد که نام کارخانه عصر جدید را مشاهده خواهید کرد. اگر قبلا از خدمات ما در قالیشویی های چالوس استفاده کرده اید، پس راحتتر می توانید انتخاب کنید اما اگر اولین بار است که میخواهید فرشهای منزلتان را به یک قالیشویی خوب در منطقه چالوس بسپارید، بهتر است با کمی تحقیق این کار را انجام دهید.

قالیشویی عصر جدید چالوس

قالیشویی عصر جدید چالوس تقریبا 15 سال تجربه و عقبه در این حوزه دارد، شاید شما هم این قالیشویی را بیشتر از اینکه با نام عصر جدید بشناسید با نام قالیشویی فیروزی بشناسید. یکی از دلایل این شهرت کیفیت شستشو و خشکشویی قالیشویی ما است. ما در قالیشویی عصر جدی قالی ها را اتو شده و بدون چروک به مشتری تحویل می دهیم.

کارخانه عصر جدید بزرگترین قالیشویی در چالوس

ناوگان قالیشویی عصر جدید روزانه در تمام نقاط شهر چالوس آماده جمع آوری فرش هستند تا بتوانند در کوتاه ترین زمان کار شستشو و تحویل را انجام دهند. محدوده سرویس دهی ما تمام نقاط شهر چالوس را شامل می شود همچنین برای ثبت سفارش هم کافیست میتوانید از طریق شماره های تماس بالا یا فرم ثبت سفارش آنلاین این کار را انجام دهید.

بهترین مبل شویی در چالوس با تجهیزات پیشرفته

ما در تمامی مناطق و محله های چالوس در کنار شما عزیزان هستیم. کلیه خدمات خشکشویی و آبگیری انواع مبل و صندلی در منزل توسط تکنسین های برتر شستشوی مبل در منزل چالوس بدون نیاز به جابجایی مبلمان انجام میشود. برای شستشوی انواع مبلمان راحتی، چرمی، پارچه ای، مخمل، استیل، مبلمان ایرانی و خارجی کافیست از طریق شماره های تماس یا فرم ثبت سفارش آنلاین اقدام کنید.

خدمات مبل شویی

شستشوی مبل با دستگاه کارچر، قالیشویی عصر جدید تنها قالیشویی در مازندران است که از این دستگاه برای شستشوی مبل استفاده میکند، شستشو در محل بدون کثیف کاری و در بازه زمانی ۲ الی ۳ ساعت خشک میشود

خدمات مبل شویی در چالوس:

  • شستشو انواع مبلمان معمولی و سلطنتی، راحتی، صندلی ناهارخوری، مخمل، پارچه ای، چرم و …
  • شستشوی انواع تشک خوشخواب، پادری، موکت، تابلو فرش، انواع فرش، و…
  • دستگاه صنعتی سه موتوره وفرچه مخصوص بدون اسیب به پارچه وکلاف
  • استفاده از مواد درجه یک نانو و شامپوهای باکیفیت
  • آماده عقد قرارداد با رستوران ها ، کافه ها ، سفره خانه ها ، ارگان ها ، شرکت ها و …